Filmowanie dronem

Zdjęcie główne Filmowanie dronem

Filmowanie dronem Bydgoszcz

Wiadomo, że najlepiej wydać wszystko z góry, datego filmowanie dronem za pomocą bezzałogowych statków powietrznych staje się coraz bardziej popularne.

Filmowanie dronem Bydgoszcz

Wiadomo, że najlepiej wydać wszystko z góry, datego filmowanie dronem za pomocą bezzałogowych statków powietrznych staje się coraz bardziej popularne. Fotografujemy i nagrywamy filmy w jakości 4K. Latamy wszedzie tam gdzie nie zabrania tego prawo lotnicze. Posiadając Świadectwo Kwalifikacji oraz ubezpieczenie OC jesteśmy w stanie w ciągu 3 dni roboczych uzyskać pozwolenie na lot w miejscach gdzie wymaga tego prawo lotnicze. Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego wybierając nasze usługi maja państwo pewność, że wszystko odbędzie się lealnie, zgodnie z przepisami i z zachowaniem wszelkiej ostrożności. Najczęście filmujemy w okolicach Bydgoszczy, ale w razie potrzeby dojedziemy w dowolne miejsce na terenie Polski.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]